#rozwiązaniafinansowedlafirm

Kredyt na spłatę ZUS i US

Kredyt na spłatę ZUS i US jest jak najbardziej możliwy do pozyskania. Prowadzisz firmę i potrzebujesz wsparcia finansowego na spłatę zobowiązań? Z nami szybko, w oparciu o minimum formalności, a co najważniejsze skutecznie pozyskasz nawet do 750 tys. zł na spłatę ZUS i US!

Kredyt na spłatę ZUS i US jest udzielany przez banki i instytucje finansowe, które oferują specjalne produkty finansowe dla przedsiębiorców, którzy potrzebują pomocy w spłacie zaległych zobowiązań podatkowych i składek. Wiele firm, szczególnie tych młodszych, które mają problemy z płynnością finansową, może mieć trudności z terminową płatnością podatków i składek.  W ramach kredytu na spłatę ZUS i US, bank lub instytucja finansowa spłaca zaległe zobowiązania podatkowe i składkowe w imieniu przedsiębiorcy, a następnie przedsiębiorca spłaca kredyt w ratach w określonym czasie. 

Warunki

- Okres finansowania: 14 dni.,
- Minimalna kwota 5 000 zł netto,
- Maksymalna kwota 500 000 zł netto (nie wyższa niż 50% przyznanego finansowania bankowego),
- Opłata za wcześniejszą spłatę – 0%,
- Oprocentowanie – 0%,
- Prowizja za udzielenie: 19,9% od przyznanej kwoty pożyczki netto,
- Zabezpieczenia pożyczki: weksel oraz zabezpieczenie na podstawie oświadczenia o poddaniu się egzekucji stosownie do art. 777 w formie aktu notarialnego.

Cel

- Spłata ZUS i US.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Finansowanie jest przeznaczone dla Jednoosobowych Działalności Gospodarczych minimalny okres prowadzenia działalności 9 mc a dla spółek min 18 mc. 

Minimalny wiek 24 lata a maksymalny 70 lat.

Jak wygląda współpraca z afimo?

Strona internetowa

Swoją podróż po realizacji celu rozpoczynasz odwiedzenia naszej strony internetowej.

Konsultacje

Następnie wypełniasz formularz lub skontaktujesz się z nami telefonicznie i umówisz na darmowe konsultacje.

Oferta

Podczas spotkania ustalimy Twoją zdolność kredytową i przedstawię wstępne oferty dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Wniosek

Na przedstawione przez nas oferty złożysz z naszą pomocą wnioski kredytowe. Później oczekujemy na decyzję instytucji finansowych w sprawie Twojego kredytu.

Umowa

Po otrzymaniu decyzji kredytowej zapraszamy na spotkanie podczas,  którego omówimy elementy umowy. Następnie umówimy się jej podpisanie w banku. 

Pieniądze na koncie

Po podpisaniu umowy możesz spodziewać się środków finansowych na swoim koncie w ciągu nawet kilku godzin.

Umów się na konsultację