#rozwiązaniafinansowedlafirm

Pożyczka dla firm pod saldo z terminala

Pożyczka dla firm pod saldo z terminala jest opcją dla Ciebie, jeśli potrzebujesz natychmiastowych środków finansowych i posiadasz aktywny terminal płatniczy. Dowiedz się więcej!

Kredyt na udzielany jest na podstawie obrotów z terminala płatniczego możliwe jest dodanie obrotów z sklepu internetowego i innych bramek płatniczych podczas weryfikacja wniosku nie są sprawdzane bazy BIK, BIG, KRD oraz nie są wymagane zaświadczenia z ZUS i US.

Pożyczka dla firm pod saldo z terminala to forma finansowania, która umożliwia przedsiębiorcom uzyskanie środków finansowych na krótki okres czasu, na podstawie salda z terminala płatniczego. W praktyce, firma podpisuje umowę z firmą, która udziela pożyczki, a w zamian za to firma ta udostępnia terminal płatniczy, za pomocą którego klienci mogą dokonywać płatności. Firma, która udziela pożyczki, pobiera wówczas ustaloną prowizję od każdej transakcji dokonanej przez klientów korzystających z terminala płatniczego.

Warunki

- Pożyczka do dwukrotności obrotów na terminalu,
- Automatyczna spłata raty z dziennego obrotu,
- Pieniądze tego samego dnia na koncie,
- Możliwość zmiany wysokości finansowania w trakcie spłaty,
- Bez sprawdzania BIK, BIG, KRD ZUS i US.

Cel

- Poprawa płynności firmy.

Jak wygląda współpraca z afimo?

Strona internetowa

Swoją podróż po realizacji celu rozpoczynasz odwiedzenia naszej strony internetowej.

Konsultacje

Następnie wypełniasz formularz lub skontaktujesz się z nami telefonicznie i umówisz na darmowe konsultacje.

Oferta

Podczas spotkania ustalimy Twoją zdolność kredytową i przedstawię wstępne oferty dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Wniosek

Na przedstawione przez nas oferty złożysz z naszą pomocą wnioski kredytowe. Później oczekujemy na decyzję instytucji finansowych w sprawie Twojego kredytu.

Umowa

Po otrzymaniu decyzji kredytowej zapraszamy na spotkanie podczas,  którego omówimy elementy umowy. Następnie umówimy się jej podpisanie w banku. 

Pieniądze na koncie

Po podpisaniu umowy możesz spodziewać się środków finansowych na swoim koncie w ciągu nawet kilku godzin.

Umów się na konsultację