#rozwiązaniafinansowedlafirm

Kredyt na dowolny cel

Znajdziemy najlepszą ofertę kredytu na dowolny cel dla Ciebie. Dzięki temu zwiększysz swoje możliwości biznesowe. Będziesz mógł/mogła wykorzystać środki na inwestycje, rozwój firmy i pokonanie innych swoich wyzwań finansowy. Nie zwlekaj, teraz jest najlepszy czas na podjęcie decyzji!

Kredyt firmowy na dowolny cel to rodzaj finansowania, które może być wykorzystane na różne cele, takie jak inwestycje w nowy sprzęt lub technologie, rozwój działalności, pokrycie bieżących kosztów operacyjnych, czy refinansowanie wcześniejszych zobowiązań. Jak można się domyślić, taki kredyt zaciągamy w sytuacji, gdy potrzebujemy środków dla swojej firmy ale nie chcesz się rozliczać z celu przeznaczenia środków z kredytu. Taki kredyt  wiąże się on jednak z dość wysokim ryzykiem dla banku, czego powodem jest brak możliwości szczegółowego określenia opłacalności danego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Kredyt na dowolny cel FIRMOWY do 1,2 mln zł bez zabezpieczenia, jeśli masz jednoosobowa działalność gospodarczą minimum od 12 miesięcy. 

Przy wyborze oferty kredytu firmowego porównamy różne oferty dostępne na rynku i zwrócimy Ci uwagę na wszystkie koszty związane z kredytem, nie tylko oprocentowanie. Przedstawimy także opinie innych klientów o banku i ofercie kredytowej.

Warunki

- Kwota: maksymalnie do 1,2 mln bez zabezpieczenia,
- Okres kredytowania: do 10 lat,
- Marża: od 1,6%,
- Ubezpieczenie: brak,
- Środki na Twoim koncie nawet w 3 dni,
- Wniosek on-line,
- Możliwość konsolidacji kredytów firmowych.

Cel

- Bieżące wydatki firmowe,
- Inwestycje które pozwolą na rozwój firmy.

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Bank, nie będzie pytał na co chce klient przeznaczyć kredyt oraz nie będzie prosił o rozliczenie się z niego.
Banki będą prosić zamiennie albo potwierdzenie zapłaty ZUS i US za 6 mc lub zaświadczenie o niezaleganiu z ZUS i US.
 
Tak, każdy bank który udzieli kredyt firmowy będzie prosił o założenie konta firmowego i w zależnościom produktu będzie prosił o wykonywanie odpowiednich obrotów na koncie.
 

Jak wygląda współpraca z afimo?

Strona internetowa

Swoją podróż po realizacji celu rozpoczynasz odwiedzenia naszej strony internetowej.

Konsultacje

Następnie wypełniasz formularz lub skontaktujesz się z nami telefonicznie i umówisz na darmowe konsultacje.

Oferta

Podczas spotkania ustalimy Twoją zdolność kredytową i przedstawię wstępne oferty dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Wniosek

Na przedstawione przez nas oferty złożysz z naszą pomocą wnioski kredytowe. Później oczekujemy na decyzję instytucji finansowych w sprawie Twojego kredytu.

Umowa

Po otrzymaniu decyzji kredytowej zapraszamy na spotkanie podczas,  którego omówimy elementy umowy. Następnie umówimy się jej podpisanie w banku. 

Pieniądze na koncie

Po podpisaniu umowy możesz spodziewać się środków finansowych na swoim koncie w ciągu nawet kilku godzin.

Umów się na konsultację