Zaznacz stronę

Kredyt konsolidacyjny – AFIMO Katowice, śląskie

 

Dla osób zmęczonych nadmiernymi obciążeniami finansowymi proponujemy najkorzystniejszy kredyt konsolidacyjny w Katowicach. Jeśli spłata obecnych rat Cię przerasta, zamienimy je na jedną, mniejszą, a do tego dodamy jeszcze gotówkę. Konsolidacja zobowiązań to najprostszy sposób na zmniejszenie miesięcznych wydatków związanych z zadłużeniem – w AFIMO doradzimy Ci w tym zakresie najlepsze rozwiązanie.

Dlaczego pożyczka z konsolidacją jest dla Ciebie?

 

Mamy dla Ciebie:

  • oprocentowanie tylko 7,77 %
  • jedną lekką ratę, zamiast kilku w różnych bankach
  • automatyczną spłatę kredytów w innych bankach
  • kwota kredytu do 200 000 zł wraz z kredytowanymi kosztami
  • dogodny okres kredytowania do 144 miesięcy
  • dodatkową gotówkę na dowolny cel – nawet do 100 proc. sumy konsolidowanych zobowiązań np. jeśli skonsolidujesz 20 tys. zł to możesz dobrać dodatkowe 20 tys. zł na dowolny cel

wyrażam zgodę

wyrażam zgodę

Zobowiązania, które możesz skonsolidować

Kredyty gotówkowe

Kredyty samochodowe

Kredyty odnawialne

Karty kredytowe

Kredyty ratalne

Na czym polega kredyt konsolidacyjny?

 

Ten produkt bankowy przeznaczony jest dla osób, które mają już inne obowiązki spłaty i odczuwają coraz większe trudności w ich regulowaniu. Konsolidacja pozwala połączyć wszystkie dotychczas rozliczane raty w jedną, która zwykle jest w niższej wysokości niż suma poprzednich miesięcznych należności. Jest to możliwe poprzez wydłużenie okresu kredytowania. 

Skorzystanie z kredytu konsolidacyjnego wiąże się z uzyskaniem środków na zwrócenie dotychczasowych kosztów. Oznacza to, że poprzednie kredyty zostają zamknięte, a do wyrównania pozostaje wyłącznie jeden, konsolidacyjny

Współpracujące z biurem AFIMO banki coraz częściej oferują inne usługi w ramach konsolidacji, dlatego oprócz zmniejszenia miesięcznych obciążeń finansowych możemy Ci zaproponować także dodatkową gotówkę, którą będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel. 

 

Przenieś zobowiązania do innego banku z AFIMO 

 

Jeśli potrzebny Ci tani kredyt konsolidacyjny w Katowicach, który rozwiąże problem Twoich dotychczasowych powinności, koniecznie skontaktuj się z naszym biurem. W AFIMO współpracujemy z kilkunastoma bankami, dlatego jesteśmy w stanie bardzo szybko znaleźć ofertę idealnie odpowiadającą na Twoje potrzeby. Z naszą pomocą możesz w prosty sposób zmniejszyć swoje miesięczne zobowiązania i tym samym zyskać dodatkową gotówkę na inne wydatki. W razie potrzeby możemy również pomóc Ci w ramach kredytu konsolidacyjnego pożyczyć dodatkową sumę pieniędzy, którą będziesz mógł przeznaczyć, na co tylko chcesz. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przeanalizować Twoją sytuację i znaleźć najlepsze możliwości konsolidacji płatności.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail:

Maciej Pawlak
ul. Zygmunta Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice

tel.: 784 007 824

maciej.pawlak@afimo.pl

Dziękuję za poświęcony czas. Mam nadzieję, że zainteresowałem Państwa ofertą.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail.
Jednocześnie informuję, że, w żadnym z rozwiazań nie są pobierane opłaty przed uruchomieniem finansowania.
Świadczę usługi dla Klientów z obszaru całego kraju bez konieczności wizyty w moim biurze.