Kredyt konsolidacyjny – AFIMO Katowice, śląskie

 

Dla osób zmęczonych nadmiernymi obciążeniami finansowymi proponujemy najkorzystniejszy kredyt konsolidacyjny w Katowicach. Jeśli spłata obecnych rat Cię przerasta, zamienimy je na jedną, mniejszą, a do tego dodamy jeszcze gotówkę. Konsolidacja zobowiązań to najprostszy sposób na zmniejszenie miesięcznych wydatków związanych z zadłużeniem – w AFIMO doradzimy Ci w tym zakresie najlepsze rozwiązanie.

 

Na czym polega kredyt konsolidacyjny?

 

Ten produkt bankowy przeznaczony jest dla osób, które mają już inne obowiązki spłaty i odczuwają coraz większe trudności w ich regulowaniu. Konsolidacja pozwala połączyć wszystkie dotychczas rozliczane raty w jedną, która zwykle jest w niższej wysokości niż suma poprzednich miesięcznych należności. Jest to możliwe poprzez wydłużenie okresu kredytowania. 

Skorzystanie z kredytu konsolidacyjnego wiąże się z uzyskaniem środków na zwrócenie dotychczasowych kosztów. Oznacza to, że poprzednie kredyty zostają zamknięte, a do wyrównania pozostaje wyłącznie jeden, konsolidacyjny

Współpracujące z biurem AFIMO banki coraz częściej oferują inne usługi w ramach konsolidacji, dlatego oprócz zmniejszenia miesięcznych obciążeń finansowych możemy Ci zaproponować także dodatkową gotówkę, którą będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel. 

 

Przenieś zobowiązania do innego banku z AFIMO 

 

Jeśli potrzebny Ci tani kredyt konsolidacyjny w Katowicach, który rozwiąże problem Twoich dotychczasowych powinności, koniecznie skontaktuj się z naszym biurem. W AFIMO współpracujemy z kilkunastoma bankami, dlatego jesteśmy w stanie bardzo szybko znaleźć ofertę idealnie odpowiadającą na Twoje potrzeby. Z naszą pomocą możesz w prosty sposób zmniejszyć swoje miesięczne zobowiązania i tym samym zyskać dodatkową gotówkę na inne wydatki. W razie potrzeby możemy również pomóc Ci w ramach kredytu konsolidacyjnego pożyczyć dodatkową sumę pieniędzy, którą będziesz mógł przeznaczyć, na co tylko chcesz. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przeanalizować Twoją sytuację i znaleźć najlepsze możliwości konsolidacji płatności.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!