Zaznacz stronę

Kredyty dla firm – AFIMO Katowice, śląskie

Interesuje Cie kredyt firmowy ?

Zaoszczędź czas i pieniądze bezpłatnie porównamy dla Ciebie oferty 10 banków.

Kredyt na rozwój, bez zabezpieczeń, skupiający funkcję inwestycyjną jak i finansującą działalność bieżącą
do 500 000 PLN.

Dla kogo: osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki z o.o., jawne, cywilne. Minimalny okres prowadzenia działalności 6 miesięcy.
Brak opóźnień w spłacie kredytów powyżej 30 dni.
Wymagany jest dochód wykazany w bieżącym okresie.
Przeznaczenie: finansowanie dowolnego celu – wielozadaniowość pozwala na finansowanie działalności bieżącej jaki inwestycji bez wkładu własnego, bezbiznes planu.
Metodyka oceny zdolności: przychodowa lub dochodowa.
Kwota finansowania: minimalna kwota 30 000 PLN, maksymalna kwota 500 000 PLN.
Zabezpieczenie: brak.
Okres kredytowania: do 120 miesięcy (10 lat).
Sposób spłaty: równe miesięczne raty kapitałowo-odsetkowe.
Waluta: PLN.
Oprocentowanie: od 2,95%.Prowizja banku: od 1% do 5%.
Ubezpieczenie: ustalane indywidualnie i uzależnione od poziomu ryzyka dla danej transakcji.
Czas realizacji: 1-2 dni.

Wypełnij poniższy formularz

wyrażam zgodę

wyrażam zgodę

Kredyt obrotowy z gwarancją de minimis do 1 mln PLN.  Bez zaświadczeń z ZUS, US do 300 000 PLN.

Dla kogo: wszystkie podmioty gospodarcze działające od 6 miesięcy.
Brak opóźnień w spłacie kredytów powyżej 30 dni.
Przeznaczenie: finansowanie dowolnego celu związanego z prowadzoną działalnością, spłata innych zobowiązań.
Metodyka oceny zdolności: pod uwagę brany jest zysk, przychód oraz wielkość wpływów na rachunek firmowy z ostatnich 6 miesięcy.
Kwota finansowania: minimalna kwota 30 000 PLN, maksymalna kwota 1 mln – nie więcej niż trzykrotność miesięcznych wpływów na rachunek firmowy.
Zabezpieczenie: brak / gwarancja de minimis.
Okres kredytowania: 12 miesięcy w przypadku kredytu odnawialnego, 10 lat w przypadku kredytu ratalnego.
Sposób spłaty: równe miesięczne raty kapitałowo-odsetkowe lub raty odsetkowe w przypadku kredytu odnawialnego.
Waluta: PLN.
Oprocentowanie: od 2,95%.
Prowizja banku: od 0,5% do 5%.
Ubezpieczenie: ustalane indywidualnie i uzależnione od poziomu ryzyka dla danej transakcji.
Czas realizacji: 1-2 dni.

Kredyt bez konieczności przedstawiania zaświadczeń z ZUS i US udzielamy w 24 godziny do 120 000 PLN.

Dla kogo: osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek jawnych i cywilnych. Akceptowalna duża liczba zapytań w BIK lub brak historii kredytowej. Brak opóźnień w spłacie kredytów powyżej 30 dni.

Przeznaczenie: finansowanie dowolnego celu, spłata innych zobowiązań.
Kwota finansowania: minimalna 30 000 PLN, maksymalna 120 000 PLN.
Zabezpieczenie: brak.
Okres kredytowania: do 72 miesięcy [6 lat].
Sposób spłaty: równe miesięczne raty kapitałowo-odsetkowe.
Waluta: PLN.
Oprocentowanie: od 4,95%.
Prowizja banku: od 2% do 5%.
Ubezpieczenie: ustalane indywidualnie i uzależnione od poziomu ryzyka dla danej transakcji.
Czas realizacji: 1-2 dni.

Jeśli szukasz korzystnych rozwiązań finansowych dla biznesu, w AFIMO znajdziesz najlepsze kredyty dla firm w Katowicach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z dużą liczbą banków jesteśmy w stanie fachowo dopasować produkt kredytowy do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa oraz jego możliwości budżetowych.

 

Najkorzystniejsze pożyczki i kredyty dla firm na Śląsku

 

Znalezienie źródła dodatkowego finansowania dla przedsiębiorstwa nie jest łatwe ze względu na dużą ilość ofert na rynku oraz coraz większe wymagania banków w kwestii zdolności kredytowej. Zamiast tracić czas na składanie kolejnych wniosków, skorzystaj z profesjonalnej pomocy naszych doradców. Porównamy za Ciebie wszystkie dostępne produkty bankowe i wybierzemy ten, który najlepiej pasuje do sytuacji Twojej firmy. Pomożemy również dopełnić formalności tak, byś jak najszybciej dzięki uzyskanej gotówce mógł realizować plany biznesowe. 

W ofercie mamy różne rodzaje pożyczek i kredytów dla firm w Katowicach na dowolny cel – produkty obrotowe i inwestycyjne oraz szybkie kredyty bez zaświadczeń z ZUS i US.
Wypełnij krótki formularz, a nasi doradcy skontaktują się z Tobą i przedstawią odpowiednią propozycję finansowania. 

Kredyt dla spółki Katowice – oszczędzaj czas i pieniądze

Zajmujemy się finansami od wielu lat, mamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Nam możesz zaufać! Pozyskujemy kredyt dla firm, aby przedsiębiorcy mogli:

  • inwestować,
  • rozwijać się i zatrudniać nowych pracowników,
  • realizować ambitne plany,
  • korzystać z nowych możliwości.

Interesuje Cię któraś z tych opcji? Zgłoś się do nas. Dla naszych Klientów kredyt firmowy to najczęściej szansa na otwarcie zupełnie nowego rozdziału. Pomaga w sytuacjach kryzysowych, pozwala wyrównać straty lub poszerzyć zakres działalności. Im będzie tańszy, tym przedsiębiorstwo więcej zyska. Dlatego tak ważne jest, by skrupulatnie przejrzeć wszystkie oferty i wybrać tę, która będzie optymalna dla danej spółki czy firmy. Na rynku jest ich wiele i tylko doradca finansowy może stwierdzić, która faktycznie się opłaca. AFIMO pomaga Klientom na każdym etapie starania się o kredyt w Katowicach, co pozwala uniknąć błędów i szybko pozyskać potrzebne środki. My załatwiamy wszystkie formalności, Ty zyskujesz czas i pieniądze. Niezależnie od tego, czy szukasz niewielkiej pożyczki dla firm, czy interesuje Cię większy kredyt firmowy w Katowicach, u nas znajdziesz profesjonalną pomoc.

Nasze usługi są kompleksowe – nie tylko szukamy najkorzystniejszej oferty, ale też doradzamy w kwestiach finansowych, wypełniamy formularze i wnioski. W przypadku kredytu dla firm procedury te bywają skomplikowane i czasochłonne, warto więc podjąć współpracę z AFIMO – firmą, która wszystkiego dopilnuje. Razem wynegocjujemy najlepsze warunki!

Kredyt dla firm Katowice – dlaczego my?

Działamy głównie na terenie Katowic i Śląska, ale szukamy najlepsze kredyty dla firm z całej Polski. Jesteśmy otwarci na współpracę, angażujemy się w powierzone nam sprawy i przyjmujemy nawet te zlecenia, które są wyjątkowo skomplikowane. Każda pozytywnie zakończona procedura starania się o dodatkowe środki daje nam ogromną satysfakcję. Sfinalizowany kredyt dla firm to nas zawsze powód do dumy. Klientów pozyskujemy głównie dzięki poleceniom, bo jesteśmy rzetelni i sumienni. Poza tym:

  • gwarantujemy dyskrecję – możesz nam zaufać,
  • finanse to nasza pasja, a o kredyty w Katowicach dla naszych Klientów staramy się od lat – jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi przepisami i nowinkami z branży,
  • dzięki naszej skrupulatności unikniesz dodatkowych kosztów,
  • wskażemy Ci, jak możesz zaoszczędzić,
  • jesteśmy szybcy i skuteczni.

Nie zwlekaj! Umów się z nami na konsultacje, a my doradzimy Ci w sprawach finansowych i wskażemy konkretne rozwiązania. Zapraszamy do naszej siedziby w Katowicach lub do kontaktu online. Odpowiemy na Twoje pytania i sprawimy, że kredyt firmowy będzie w zasięgu Twoich możliwości.

Pożyczki Katowice – skorzystaj z naszego doświadczenia

Wiele osób ma obawy przed pozyskiwaniem dodatkowych środków finansowych ze względu na brak doświadczenia i nieznajomość przepisów. Boją się, że przeoczą w umowie coś istotnego i poniosą dodatkowe koszty. Nie chcą podejmować takiego ryzyka. To właśnie do nich skierowana jest nasza oferta. Przekonaj się, że kredyt nie musi budzić lęku! Jeśli ktoś doświadczony wyjaśni Ci wszystkie związane z nim kwestie, rozwieje wątpliwości, pomoże wypełnić formularze, wnioski i inne niezbędne dokumenty, to nie tylko prędko otrzymasz pieniądze, ale też zyskasz spokój i pewność, że na rynku nie było lepszej oferty. Od wielu lat pomagamy naszym Klientom zdobywać najkorzystniejsze szybkie pożyczki w Katowicach. Dzięki nim realizują życiowe cele i spełniają marzenia. Dołącz do nich i przekonaj się, że jesteśmy rzetelni, sumienni i skuteczni. 

Czy dostaniesz kredyt w Katowicach na dowolny cel?

Na początku sprawdzimy Twoją zdolność kredytową. Wiele zależy od Twoich zarobków i ich źródła. Ważna jest także wiarygodność kredytowa, czyli zaciągnięte dotychczas zobowiązania oraz suma zadłużeń. Każdy bank weryfikuje klienta indywidualnie – jeśli nie uda się w jednym, można spróbować w kolejnym. Zawsze staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie, nawet w trudnych sytuacjach. Robimy wszystko, by pomóc naszym Klientom i przygotować ofertę szybkiego kredytu w Katowicach na miarę ich możliwości.

Zgłaszając się do profesjonalnego pośrednika kredytowego, nie musisz tłumaczyć się ze swojej sytuacji życiowej czy problemów. Interesują nas natomiast indywidualne finanse, bo to od nich zależy Twoja wiarygodność wobec banku. By szczegółowo omówić wszystkie te kwestie, zawsze zapraszamy na spotkanie – naszym terenem działań są głównie Katowice, ale możemy się umówić w dowolnym miejscu w kraju lub online – pod tym względem jesteśmy elastyczni. Zależy nam, by każda podjęta przez nas współpraca zwieńczona była sukcesem – dokładamy więc wszelkich starań, by wszystkie formalności przebiegały prawidłowo. Pomagamy uniknąć błędów i znacznie przyspieszamy procedury. Niezależnie więc od tego, czy interesuje Cię szybki kredyt, czy potrzebujesz szybkie pożyczki – u nas znajdziesz pomoc i wsparcie. Pozyskane pieniądze wydasz na dowolny cel i spłacisz na dogodnych dla Ciebie warunkach. Nie czekaj z podjęciem decyzji – zgłoś się już dzisiaj, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. 

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail:

Maciej Pawlak
ul. Zygmunta Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice

tel.: 784 007 824

maciej.pawlak@afimo.pl

Dziękuję za poświęcony czas. Mam nadzieję, że zainteresowałem Państwa ofertą.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail.
Jednocześnie informuję, że, w żadnym z rozwiazań nie są pobierane opłaty przed uruchomieniem finansowania.
Świadczę usługi dla Klientów z obszaru całego kraju bez konieczności wizyty w moim biurze.