Zaznacz stronę

ELASTYCZNE POŻYCZKI HIPOTECZNE  DLA FIRM – AFIMO Katowice, śląskie

 

W AFIMO mamy specjalną ofertę dla przedsiębiorców w postaci produktów hipotecznych, w tym atrakcyjne pożyczki od osób prywatnych w Katowicach. Tego rodzaju usługi są świetnym sposobem na pozyskanie środków finansowych na dowolny cel np. na rozwój firmy lub spłatę innych zobowiązań. Dzięki ustanowieniu zabezpieczenia na nieruchomości możesz ubiegać się o wysoką kwotę i jednocześnie liczyć na niski koszt kredytu.

Zadzwoń, napisz lub pozostaw kontakt do siebie.

Wyrażam zgodę

Poznaj naszą ofertę:

Przykład reprezentacyjny dla pożyczki 100.000,00 zł na 12 miesięcy. Średniomiesięczny koszt 1,97%

Kto może być Pożyczkobiorcą osoba fizyczna prowadząca indywidualną działalność gospodarcza, spółka cywilna lub podmiot prawa handlowego (Sp. z o.o., Sp.k., S.A.),
Kwota pożyczki od 20.000,00 zł do 1.000.000,00 zł
Czas trwania umowy płacisz tylko za czas jaki korzystasz z pożyczki
Wcześniejsza spłata bez dodatkowych kosztów, w dowolnym momencie
Spłata kapitału na koniec umowy
Sposób zabezpieczenia hipoteka lub przewłaszczenie
Akceptowane nieruchomości mieszkania, lokale użytkowe, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, domy, hotele i pensjonaty, działki budowlane i rolne, nieruchomości przemysłowe,
LTV do 50%
Średniomiesięczny koszt 1,97%
Opłaty wstępne przed zawarciem umowy brak
Możliwość pozostawienia na hipotece kredytu bankowego tak
   
Numer miesięcznej raty Kwota miesięcznej raty
rata nr 1

1 966,67 zł

rata nr 2

1 966,67 zł

rata nr 3

1 966,67 zł

rata nr 4

1 966,67 zł

rata nr 5

1 966,67 zł

rata nr 6

1 966,67 zł

rata nr 7

1 966,67 zł

rata nr 8

1 966,67 zł

rata nr 9

1 966,67 zł

rata nr 10

1 966,67 zł

rata nr 11

1 966,67 zł

rata nr 12

1 966,67 zł

nominał do spłaty

100 000,00 zł

razem:

123 600,00 zł

stopa oprocentowania kredytu: 9,60 % rocznie
całkowita kwota kredytu: 100.000,00 zł
rzeczywista roczna stopa oprocentowania RRSO: 23,6 %
czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy
całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 123.600,00 zł 
wysokość rat: 1966,67 zł średniomiesięcznie
całkowity koszt kredytu: 23.600,00 zł, 
w tym:
Odsetki: 9.600,00 zł
Prowizja: 14.000,00 zł
Pożyczkobiorca ponosi koszt opłat notarialnych związanych z ustanowieniem zabezpieczeń
w wysokości około 1500,00 zł

 

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest afimo Maciej Pawlak
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody, nie dłużej niż 30 dni,
  4. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
  5. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu` nadzorczego
  6. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością otrzymania oferty.

Jakie pożyczki hipoteczne proponuje AFIMO?

 

Chcąc uzyskać korzystne finansowanie dla swojej firmy, skorzystaj z pomocy profesjonalistów. W AFIMO jesteśmy w stanie najlepiej dopasować rodzaj oferty kredytowej do potrzeb Twojej firmy, ale także jej sytuacji budżetowej. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie przedsiębiorstwa spełniają wymogi formalne stawiane przez banki, dlatego w naszej ofercie możesz liczyć nie tylko na bankowy produkt hipoteczny, ale także pożyczkę od osób prywatnych.

To drugie rozwiązanie skierowane jest przede wszystkim do tych Klientów, którzy nie mogą wykazać się odpowiednią zdolnością kredytową lub potrzebują środków na spłatę zobowiązań np. wobec ZUS lub US. Ze względu na większe ryzyko, jakim obarczona jest ta forma pozyskania kapitału należy liczyć się z nieco większymi kosztami. Wszystko jednak zależy od indywidualnej sytuacji firmy, dlatego w AFIMO zawsze najpierw dokładnie analizujemy dane uzyskane od Klienta, by wybrać dla niego najkorzystniejsze rozwiązanie. 

 

Na czym polega zabezpieczenie hipoteczne?

 

Podstawowym wymaganiem, jakie musi spełnić Twoja firma, by skorzystać z tej formy finansowania, jest posiadanie nieruchomości. Może być to lokal użytkowy lub komercyjny, mieszkanie (np. jeśli jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność gospodarczą), nieruchomość przemysłowa, czy działka. Zabezpieczenie na takiej nieruchomości pozwoli Ci otrzymać środki na dowolny cel. Sposób zabezpieczenia zależy od tego, kto jest dostawcą usługi – w przypadku banków będzie to hipoteka, a w przypadku pożyczki od osób prywatnych tzw. przewłaszczenie. Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji na ten temat. Pamiętaj także, ze ustanowienie gwarancji pieniężnej wiąże się z dodatkowymi kosztami, przede wszystkim opłatą notarialną. We wszystkich formalnościach możesz liczyć na wsparcie naszej firmy – wyjaśnimy Ci wszystkie punkty procedury związane ze złożeniem wniosku, a także pomożemy skompletować niezbędną dokumentację. 

 

Bezpieczne pożyczki od osób prywatnych w Katowicach

 

Szukając alternatywnych rozwiązań dla kredytów bankowych, warto wziąć pod uwagę ryzyko związane z zawarciem umowy z osobą prywatną. Wiąże się ono najczęściej z niekorzystnymi dla pożyczkobiorcy zapisami, które wręcz mogą zagrozić jego sytuacji majątkowej. W AFIMO współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi pożyczkodawcami, którzy proponują uczciwe warunki kredytowania. Podczas polecania danej oferty zawsze przedstawiamy potencjalne zagrożenia, aby Klient miał pełną świadomość konsekwencji zaciągniętego zobowiązania. Pożyczka od osoby prywatnej pozwala uzyskać potrzebny kapitał nawet do kwoty 1000000 zł, jednak jej wysokość zależy przede wszystkim od wartości zabezpieczenia. Ponieważ wskaźnik LTV wynosi w tym przypadku maksymalnie 50%, możesz liczyć na atrakcyjne warunki pod względem kosztów kredytowania. 

Jeśli potrzebujesz dla swojej firmy zdobyć większą sumę środków, w AFIMO pomożemy znaleźć najlepsze źródło finansowania. W przypadku posiadania nieruchomości zachęcamy do skorzystania z taniej pożyczki hipotecznej – albo tej bankowej, albo od osoby prywatnej. W ofercie mamy również inne ciekawe produkty dla firm np. kredyty obrotowe i inwestycyjne, faktoring oraz leasing.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail:

Maciej Pawlak
ul. Zygmunta Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice

tel.: 784 007 824

maciej.pawlak@afimo.pl

Dziękuję za poświęcony czas. Mam nadzieję, że zainteresowałem Państwa ofertą.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail.
Jednocześnie informuję, że, w żadnym z rozwiazań nie są pobierane opłaty przed uruchomieniem finansowania.
Świadczę usługi dla Klientów z obszaru całego kraju bez konieczności wizyty w moim biurze.