Zaznacz stronę

Kredyt hipoteczny – AFIMO Katowice, śląskie

Interesuje Cie kredyt hipoteczny ?

Zaoszczędź czas i pieniądze bezpłatnie porównamy dla Ciebie oferty 18 banków.

Kredyty Hipoteczne
na zakup nieruchomości

 • Dla kogo: osoby chcące zakupić nieruchomość na rynku wtórnym lub pierwotnym
  Brak opóźnień w spłacie kredytów powyżej 30 dni.
 • Przeznaczenie: finansowanie zakupu nieruchomości
 • Metodyka oceny zdolności: przychodowa
 • Kwota finansowania: minimalna kwota 25 000 PLN.
 • Zabezpieczenie: na nieruchomości będącej celem zakupu wpis do Ksiąg Wieczystych
 • Okres kredytowania: maksymalnie do 80 roku życia kredytobiorcy.
 • Sposób spłaty: równe miesięczne raty kapitałowo-odsetkowe lub malejące
 • Waluta: PLN.
 • Wkład własny: min 10% wartości zakupu nieruchomości
 • Oprocentowanie: od 1,9%.
 • Prowizja banku: od 0% do 3%.
 • Ubezpieczenie: ustalane indywidualnie
  i uzależnione od poziomu ryzyka dla danej transakcji.
 • Czas realizacji: 8-9 dni.

Wypełnij poniższy formularz

wyrażam zgodę

wyrażam zgodę

Najtańszy kredyt hipoteczny, czyli jaki?

Marża to nie wszystko. Dla kredytobiorcy powinno mieć znaczenie, czy bank pobiera prowizję za udzielenie kredytu hipotecznego. To jednorazowa opłata, której wysokość zwykle  jest określana jako procentowa wartość kwoty pożyczanego kapitału. Na tym jednak koszty kredytu nie muszą się kończyć. Na całkowity koszt kredytu wpłyną także inne, dodatkowe opłaty i koszty naliczane przez bank, warto za każdym razem sprawdzić, jakie dodatkowe koszty pozwolą skorzystać z zaproponowanej oferty – może to być na przykład obowiązkowa karta kredytowa, minimalne comiesięczne wpływy na konto, wymagane przez kilka lat ubezpieczenie na życie itp

Z

Oszczędność czasu

 • analiza 15 banków
 • nasze usługi są bezpłatne 0% prowizji
 • pomoc w kompletowaniu dokumentów
Z

Jasna i przejrzysta oferta

 • brak ukrytych kosztów
 • oferta dopasowana do potrzeb i oczekiwań klienta
 • oszacowanie zdolności kredytowej

W AFIMO w Katowicach proponujemy Ci tani kredyt hipoteczny, dzięki któremu spełnisz marzenie o własnym mieszkaniu lub domu. Oferujemy kompleksowe usługi w tym zakresie – nie tylko dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb spośród propozycji 15 banków, ale także pomożemy skompletować wszystkie dokumenty niezbędne do zawarcia umowy i otrzymania środków. Dzięki nam zaoszczędzisz czas, ale również pieniądze, ponieważ wiemy, jak znaleźć korzystny kredyt pod zastaw nieruchomości.

 

Znajdziemy dla Ciebie najlepszy kredyt hipoteczny na Śląsku

 

Zakup nieruchomości to poważne przedsięwzięcie finansowe, dlatego zaciągnięcie na ten cel kredytu pod zastaw wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Aby uniknąć zbyt dużych obciążeń podczas spłaty zobowiązania, warto już na początku zadbać o to, by koszty z tym związane były jak najniższe. W biurze AFIMO od wielu lat pomagamy Klientom znaleźć najkorzystniejsze produkty hipoteczne, biorąc pod uwagę ich możliwości budżetowe (np. wysokość wkładu własnego) oraz oczekiwania (choćby te dotyczące wysokości miesięcznej raty możliwej do spłaty). 

 

Najtańszy kredyt hipoteczny, czyli jaki?

 

Marża to nie wszystko. Dla kredytobiorcy powinno mieć znaczenie, czy bank pobiera prowizję za udzielenie kredytu hipotecznego. To jednorazowa opłata, której wysokość zwykle jest określana jako procentowa wartość kwoty pożyczanego kapitału. Na tym jednak koszty kredytu nie muszą się kończyć. Na całkowity koszt kredytu wpłyną także inne, dodatkowe opłaty i koszty naliczane przez bank, warto za każdym razem sprawdzić, jakie dodatkowe koszty pozwolą skorzystać z zaproponowanej oferty – może to być na przykład obowiązkowa karta kredytowa, minimalne comiesięczne wpływy na konto, wymagane przez kilka lat ubezpieczenie na życie itp.
Te wszystkie czynniki weźmiemy pod uwagę, przygotowując dla Ciebie indywidualną ofertę taniego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości, którą może być m.in. mieszkanie, dom lub działka. 

 

Kiedy dobrym rozwiązaniem jest pożyczka hipoteczna?

 

Korzystający z usług naszego biura w Katowicach Klienci indywidualni mogą liczyć przede wszystkim na propozycje kredytów hipotecznych. Są to produkty, które mają charakter celowy i przeznaczone na zakup nieruchomości. Dodatkowo w ofercie mamy pożyczki hipoteczne  głównie dla firm. W tym przypadku środki można przeznaczyć na dowolny cel np. na pokrycie kosztów bieżącej działalności, inwestycje, a nawet spłatę innych zobowiązań. Warunkiem skorzystania z tej formy finansowania jest posiadanie przez przedsiębiorstwo nieruchomości, na której można ustanowić zabezpieczenie. Może być to np. działka, własny lokal biurowy lub komercyjny. Dzięki temu możliwe jest ubieganie się o wysoką kwotę zobowiązania nawet w sytuacji niedostatecznej zdolności kredytowej. Warto jednak pamiętać, że suma pożyczki zależy od wartości zastawu. 

W przypadku pożyczek proponujemy nie tylko rozwiązania dostarczane przez banki, ale także przez inwestorów prywatnych.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail:

Maciej Pawlak
ul. Zygmunta Krasińskiego 29/9
40-019 Katowice

tel.: 784 007 824

maciej.pawlak@afimo.pl

Dziękuję za poświęcony czas. Mam nadzieję, że zainteresowałem Państwa ofertą.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego lub e-mail.
Jednocześnie informuję, że, w żadnym z rozwiazań nie są pobierane opłaty przed uruchomieniem finansowania.
Świadczę usługi dla Klientów z obszaru całego kraju bez konieczności wizyty w moim biurze.